Hakkımda - Barış Okan Fındık

Hakkımda

Merhaba, Ben Barış Okan FINDIK. İstanbul’da doğdum ve İstanbul’da yaşamaktayım.

İleri seviye WordPress biliyorum. Sıfırdan SEO uyumlu, responsive ve hızlı bir wordpress sitesi kurabilirim. (Blog, E-Ticaret) WordPress tabanlı sitede geliştirmeler yapabilir, hızlandırabillir ve hata düzeltmeleri yapabilirim.

Yaklaşık 6 yıldır Instagram vb. Sosyal medyaları kullanıyor son 3 yıldır da sürekli olarak Instagram hesapları yönetiyorum. Google (SEO) uyumlu makale düzenlemesi yapabilir siteleri üst sıralara taşıyabilirim.

Orta seviye Adobe Primere ve Adobe Affter Effects bilgim var. Instagram, Youtube için videolar editleyebilir ve tüm sosyal medyalar için gönderiler hazırlayabilirim.

Yaklaşık 1 yıldır da bir çok kişi ve şirkete WordPress, Instagram konularında hizmet verip danışmanlık yaptım. Sizlere bir çok konuda danışmanlık yapabilir, projelerinizi yönetebilir ve sizleri daha ileriye taşıyabilirim.

Benimle bofindik@gmail.com adresinden iletişim kurabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu
sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı